Grooming Products
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$13.00
Plus tax
Nature's Miracle
Stain & Odour Remover Cat Odour Control Formula
946 ml, $1.37/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
$16.00
Plus tax
Nature's Miracle
Skunk Odour Control Shampoo & Conditioner Citrus Scent
946 ml, $1.69/100ml
PC Optimum Offer
$8.99
Plus tax
Nature's Miracle
Stain & Odour Remover Foam Cat Odour Control Formula
496 g, $1.81/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.09/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.57/100g

$0.99 Member Price
Limit 6, after limit $1.50
, formerly: $2.29$1.50 Non-Members
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.04/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Pizza Mozzarella Cheese
400 g, $1.25/100g














































































