Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
$43.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Training Pants Size 4 (2T3T), 112 Count
112 ea, $0.39/1ea
Low Stock
$43.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Potty Training Pants Size 6 (4T5T), 86 Count
86 ea, $0.51/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $28.99, formerly: $33.99
SAVE $5.00
Plus tax
Pampers
ZZZ Overnight Diapers, Size 5, 50 Count
50 ea, $0.58/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $28.99, formerly: $33.99
SAVE $5.00
Plus tax
Pampers
Swaddlers 360 Pull-On Diapers, Size 4 (22-37 lbs), 56 Count, for up to 100% Leakproof Skin Protection
56 ea, $0.52/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $28.99, formerly: $33.99
SAVE $5.00
Plus tax
Pampers
Swaddlers 360 Pull-On Diapers, Size 3 (16-28 lbs), 70 Count, for up to 100% Leakproof Skin Protection
70 ea, $0.41/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaMaple Leaf
Original Natural Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.42/100ml

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked 50% Less Salt Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g
sale: $1.89, formerly: $3.29
SAVE $1.40
I Can't Believe It's Not Butter!
Vegetable Oil Margarine Original
400 g, $0.47/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $1.50, formerly: $3.25
SAVE $1.75
Prepared in CanadaHoliday
Canned Luncheon Meat
340 g, $0.44/100g














































































































