sale: $6.29, formerly: $7.49
SAVE $1.20
Baby Gourmet
Organic Cereal Creamy Oatmeal
227 g, $2.77/100g
$5.99
Plus tax
Vaseline
Petroleum Jelly baby cream Protective & Pure hypoallergenic
375 g, $1.60/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $4.99, formerly: $5.29
SAVE $0.30
Baby Gourmet
Melties Blueberry Sweet Potato & Coconut Cream organic baby snack
23 g, $21.70/100g
$2.29
Plus tax
Love Child Organics
Organic Apple + Strawberry Snacks
30 g, $7.63/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Gerber
Gerber Mealtime Pure Beef And Veggies Jar
160 ml, $1.25/100ml
sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Gerber
Gerber Mealtime Pure Turkey And Veggies Jar
162 ml, $1.23/100ml
Low Stock
sale: $6.29, formerly: $7.49
SAVE $1.20
Baby Gourmet
Organic Cereal Apple Spinach Oatmeal
208 g, $3.02/100g
$2.29
Plus tax
Love Child Organics
Organic Carrot + Apple Snacks
30 g, $7.63/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.99, formerly: $5.29
SAVE $0.30
Baby Gourmet
Melties Fruity Greens & Coconut Cream organic baby snack
23 g, $21.70/100g
$2.29
Plus tax
Love Child Organics
Organic Tomato + Carrot Snacks
30 g, $7.63/100g
PC Optimum Offer
sale: $35.00, formerly: $38.99
SAVE $3.99
Similac
Calcium Enriched Infant Formula
850 g, $4.12/100g $1.87/1lb
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaMaple Leaf
Original Natural Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.42/100ml

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked 50% Less Salt Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g
sale: $1.89, formerly: $3.29
SAVE $1.40
I Can't Believe It's Not Butter!
Vegetable Oil Margarine Original
400 g, $0.47/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $1.50, formerly: $3.25
SAVE $1.75
Prepared in CanadaHoliday
Canned Luncheon Meat
340 g, $0.44/100g














































































































