sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Plus tax
Subscribe & Earn
President's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea
sale: $12.00, formerly: $18.50
SAVE $6.50
Plus tax
Subscribe & Earn
Royale
Ultra Strength Paper Towel, 6 Equal 12 Rolls, 98 Sheets per Roll
6x98.0 ea, $0.02/1ea
sale: $12.00, formerly: $18.50
SAVE $6.50
Plus tax
Subscribe & Earn
Royale
Ultra Strength Recyclable Paper Packaging, 6 Equal 12 Paper Towel Rolls, 98 Sheets per Roll
6x98.0 ea, $0.02/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml

sale: $1.00, formerly: $1.69
SAVE $0.69
Prepared in CanadaAllen's
Pure Apple Juice Low Acid
1 l, $0.10/100ml
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.45/100g
sale: about $13.19, formerly: $18.89
SAVE $5.70
Chicken Breast Boneless & Skinless, Club Pack
$10.76/1kg $4.88/1lb
sale: $1.50, formerly: $1.79
SAVE $0.29
Ocean's Halo
Light Tuna Chunk in Water
170 g, $0.88/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.89, formerly: $3.29
SAVE $1.40
I Can't Believe It's Not Butter!
Vegetable Oil Margarine Original
400 g, $0.47/100g
















































































