sale: $5.80, formerly: $7.99
SAVE $2.19
Plus tax
Sensodyne
Brilliant Whitening Sensitive Toothpaste, Value Size
135 ml, $4.30/100ml
sale: $5.80, formerly: $7.99
SAVE $2.19
Plus tax
Sensodyne
Extra Fresh Toothpaste
110 ml, $5.27/100ml
PC Optimum Offer
$7.99
Plus tax
Sensodyne
Gentle Whitening Toothpaste
110 ml, $7.26/100ml
PC Optimum Offer
sale: $5.80, formerly: $7.99
SAVE $2.19
Plus tax
Sensodyne
Multiaction Plus Whitening Toothpaste
135 ml, $4.30/100ml
$6.49
Plus tax
Sensodyne
Sensodyne Deep Clean Toothpaste for Sensitive Teeth
100 ml, $6.49/100ml
PC Optimum Offer
sale: $5.80, formerly: $7.99
SAVE $2.19
Plus tax
Sensodyne
Sensodyne Fresh Mint Toothpaste for Sensitive Teeth
135 ml, $4.30/100ml
PC Optimum Offer
$7.99
Plus tax
Sensodyne
Whitening Plus Tartar Fighting Toothpaste For Sensitive Teeth
135 ml, $5.92/100ml
PC Optimum Offer
$6.49
Plus tax
Sensodyne
Whitening Plus Tartar Fighting Toothpaste For Sensitive Teeth
100 ml, $6.49/100ml
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaMaple Leaf
Original Natural Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.42/100ml

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked 50% Less Salt Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g
sale: $1.89, formerly: $3.29
SAVE $1.40
I Can't Believe It's Not Butter!
Vegetable Oil Margarine Original
400 g, $0.47/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $1.50, formerly: $3.25
SAVE $1.75
Prepared in CanadaHoliday
Canned Luncheon Meat
340 g, $0.44/100g



















































































