No items are available.
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
6x710.0 ml, $0.09/100ml

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml

sale: $2.99, formerly: $3.79
SAVE $0.80
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.30/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Prepared in CanadaBlack Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.85/100g

$0.99 Member Price
Limit 6, after limit $1.50
, formerly: $2.29$1.50 Non-Members
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.04/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Medium Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g






























































