Women's Razors & Refills
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Plus tax
Skintimate
Sensitive 4 Blade Disposable Razor for Women, 4 count
4 ea, $1.75/1ea
sale: $6.99, formerly: $9.99
SAVE $3.00
Plus tax
Schick
Xtreme3 Sensitive 3 Blade Disposable Razors for Men
4 ea, $1.75/1ea
sale: $9.00, formerly: $10.50
SAVE $1.50
Plus tax
Gillette
Extra Smooth Sensitive Women's Disposable Razors, 2 Count
2 ea, $4.50/1ea
sale: $12.74, formerly: $16.99
SAVE $4.25
Plus tax
Schick
Intuition Advanced Moisture Women’s Razor Refills with Shea Butter, 3 count
3 ea, $4.25/1ea
sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Plus tax
Skintimate
Raspberry Rain Scented Disposable Razor, 4 count
4 ea, $1.75/1ea
sale: $9.00, formerly: $10.50
SAVE $1.50
Plus tax
Gillette
Extra Smooth Green Disposable Women's Razors, 2 Count
2 ea, $4.50/1ea
Low Stock
sale: $12.74, formerly: $16.99
SAVE $4.25
Plus tax
Schick
Sensitive Care Women's Razor Refills with Vitamin E & Aloe, 3 count
3 ea, $4.25/1ea
Low Stock
sale: $9.00, formerly: $10.50
SAVE $1.50
Plus tax
Gillette
Venus Treasures Disposable Razors, 3 Count
3 ea, $3.00/1ea
sale: $9.00, formerly: $10.99
SAVE $1.99
Plus tax
Gillette
SkinGuard Disposable Razors for Men, 4 Count
4 ea, $2.25/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.27, formerly: $2.00
SAVE $0.73
Prepared in CanadaHeinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.32/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g

$0.99 Member Price
Limit 6, after limit $1.50
, formerly: $2.29$1.50 Non-Members
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.04/100ml

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
6x710.0 ml, $0.09/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.89
SAVE $0.64
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml














































































































