Aisle
Brand
Agropur Signature
Alexis Portneuf
Bella Casara
Boursin
Castello
Galbani
Gay Lea
Kiri
Lactantia
Litehouse
Monsieur Gustav
No Name
PC Blue Menu
PC Splendido
Philadelphia
President
President's Choice
Puck
Santa Lucia
Saputo
St Lucia
The Laughing Cow
Tre Stelle
Violife
Ziggy's
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
PC Optimum Points
Price
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Low in Sodium or Salt
Low in Fat
Plant Based
Lactose Free
Source of Protein
GMO Free
Halal
Vegan
Source of Calcium
Free of Sodium or Salt
Gluten Free
Kosher
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$6.99
125 g, $5.59/100g
sale: $2.99, formerly: $4.79
SAVE $1.80
200 g, $1.50/100g
$6.79
220 g, $3.09/100g
150 g, $4.53/100g
$12.00
535 g, $2.24/100g
$3.99
133 g, $3.00/100g
$4.29
340 g, $1.26/100g
$6.29
200 g, $3.15/100g
$3.00
227 g, $1.32/100g
$4.50
Cadbury
125 g, $3.60/100g
You might like
250 g, $1.60/100g
$4.00
114 g, $3.51/100g
$14.99
475 g, $3.16/100g