Aisle
Brand
Aashirvaad
Al Safa
Alcan
Apo
Arz
Bobs Red Mill
Brar's
Clic
Golden Temple
Goya
Haldiram
Kitchens of India
Kohinoor
Marcangelo
Nanak
PC Organics
Prana
President's Choice
Prymat
Rea
Shahir Halal
Shan
Solmaz
Sufra
Suraj
Unico
Zabiha Halal
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Low in Fat
Source of Iron
Lactose Free
Source of Protein
GMO Free
Halal
Free of Sodium or Salt
Dairy Free
Gluten Free
Kosher
Organic
Source of Fibre
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$2.99
YOUJIA
20 g, $14.95/100g
$11.99
345 g, $3.48/100g
$4.49
Club House
37 g, $12.14/100g
$9.50
400 g, $2.38/100g
250 g, $1.20/100g
$5.29
100 g, $5.29/100g
$8.99
720 g, $1.25/100g
$7.99
Plus tax
150 g, $5.33/100g
$11.50
350 g, $3.29/100g
sale: $17.99, formerly: $18.99
SAVE $1.00
9.07 kg, $0.20/100g
$6.00
375 g, $1.60/100g
Out of Stock
$21.99
9.07 kg, $0.24/100g
Low Stock
$2.19
60 g, $3.65/100g
200 g, $4.00/100g