Aisle
Brand
Clic
Grace
Deals
$1,$2,$3,$4,$5
Price Reduction
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Whole Grain
No Added Sodium or Salt
Wheat Free
Gluten Free
Kosher
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$0.79
45 g, $1.76/100g
sale: $0.79, formerly: $1.00
SAVE $0.21
43 g, $1.84/100g
$1.25
Plus tax
240 ml, $0.52/100ml
$2.29
170 ml, $1.35/100ml
$4.50
284 g, $1.58/100g
$3.00
175 g, $1.71/100g
355 ml, $0.35/100ml
$3.49
142 ml, $2.46/100ml
$2.99
142 ml, $2.11/100ml
$8.99
500 ml, $1.80/100ml
sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Out of Stock