Aisle
Brand
Al Safa
Asian Inspirations
Beyond Meat
Butcher's Choice
Campbell's
Cardinal
Club House
Crave
El Monterey
Fontaine Family
Gardein
Grimms
Hamburger Helper
Hereford
Iams
Jack Links
Kebab Factory
Knorr
Lawrys
Lightlife
Lous
Maple Leaf
Marcangelo
McCain
Montana's
No Name
Old El Paso
Pattyking
PC Black Label
PC Blue Menu
Pillsbury
President's Choice
Schneiders
Sufra
T&T
Taco Bell
TINA'S
Tinnel's
Zabiha Halal
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
PC Optimum Points
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Low in Fat
No Added Sodium or Salt
Fat-Free
Plant Based
Lactose Free
Source of Protein
No Added Hormones
Vegan
Lower or Reduced in Sodium or Salt
Kosher
Source of Iron
Raised Without Antibiotics
GMO Free
Sugar Free
Vegetarian
Halal
Gluten Free
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$7.99
642 g, $1.24/100g
$9.00
0.45 kg, $2.00/100g
$4.49
340 g, $1.32/100g
$1.39
28 g, $4.96/100g
$16.50
900 g, $1.83/100g
$10.00
0.45 kg, $2.22/100g
401 g, $1.99/100g
$9.49
454 g, $2.09/100g
$15.99
230 g, $6.95/100g
$8.50
450 g, $1.89/100g
sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
760 g, $0.86/100g
$12.00
454 g, $2.64/100g
Out of Stock
$6.79
Boursin
220 g, $3.09/100g
You might like
$9.50
450 g, $2.11/100g