Aisle
Brand
Marcangelo
President's Choice
Price
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Gluten Free
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
about $21.76
$9.46/1kg $4.29/1lb
Out of Stock
about $34.62
$11.02/1kg $5.00/1lb
about $15.99
$14.33/1kg $6.50/1lb
$14.00
730 g, $1.92/100g
Low Stock
$6.00
380 g, $1.58/100g
$11.00
600 g, $1.83/100g
about $6.85
$6.61/1kg $3.00/1lb
about $5.83
$11.44/1kg $5.19/1lb
about $12.86
about $28.23
$12.77/1kg $5.79/1lb
$8.99
380 g, $2.37/100g
about $13.12
$16.53/1kg $7.50/1lb
about $5.70
$17.64/1kg $8.00/1lb