Aisle
Brand
Amys
Aroy D
Campbell's
Charoen Pokphand
Christie
Habitant
Heinz
Knorr
Kosa
Kraft
Lipton
Marukome
Montana's
Mr Noodles
No Name
Nong Shim
PC Blue Menu
President's Choice
Puritan
Sapporo
Sprague
Stagg
T&T
Tim Hortons
Deals
$1,$2,$3,$4,$5
Price Reduction
PC Optimum Points
Multi-Buy
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Low in Fat
Source of Iron
No Added Sodium or Salt
Fat-Free
High Fibre
Vegetarian
Vegan
Gluten Free
Kosher
Organic
Source of Fibre
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$2.99
500 ml, $0.60/100ml
sale: $0.95, formerly: $1.49
SAVE $0.54
284 ml, $0.33/100ml
$3.29
796 ml, $0.41/100ml
$3.49
515 ml, $0.68/100ml
$2.49
284 ml, $0.88/100ml
540 ml, $0.55/100ml
$3.79
398 ml, $0.95/100ml
$1.00
284 ml, $0.35/100ml