No items are available.
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.50, formerly: $1.79
SAVE $0.29
Ocean's Halo
Light Tuna Chunk in Water
170 g, $0.88/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked 50% Less Salt Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.44/100g

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaMaple Leaf
Original Natural Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked Classic Cut Bacon
375 g, $1.07/100g






























































