Aisle
Brand
Aashirvaad
Al Safa
Apo
Brar's
Clic
Golden Temple
Goya
Haldiram
Italpasta
Kohinoor
Marcangelo
PC Organics
Post
Prana
President's Choice
Prymat
Rea
Shahir Halal
Shan
Solmaz
Sufra
Suraj
Unico
Veeba
Zabiha Halal
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Low in Sodium or Salt
Low in Fat
Lactose Free
Source of Protein
High Fibre
Kosher
Whole Grain
Source of Iron
GMO Free
Halal
Free of Sodium or Salt
Dairy Free
Gluten Free
Organic
Source of Fibre
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$2.99
YOUJIA
20 g, $14.95/100g
$11.99
345 g, $3.48/100g
$4.49
Club House
37 g, $12.14/100g
$9.50
400 g, $2.38/100g
250 g, $1.20/100g
$5.29
100 g, $5.29/100g
$8.99
Nanak
720 g, $1.25/100g
$7.99
Plus tax
150 g, $5.33/100g
$11.50
350 g, $3.29/100g
sale: $17.99, formerly: $18.99
SAVE $1.00
9.07 kg, $0.20/100g
$6.00
375 g, $1.60/100g
Out of Stock
$21.99
9.07 kg, $0.24/100g
Low Stock
$2.19
60 g, $3.65/100g
200 g, $4.00/100g