Filters
Results for DORITOS TORTILLA CHIPS or ROLLED TORTILLA CHIPS, 210-280 g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Plus tax
Doritos
Roll'd Nachos Supreme Flavoured Rolled Tortilla Chips
280 g, $1.07/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Plus tax
Doritos
Roll'd Dill Pickle Blast Flavoured Rolled Tortilla Chips
280 g, $1.07/100g
Low Stock

sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Plus tax
Doritos
Flamin’ Hot* Nacho flavoured Tortilla Chips
210 g, $1.43/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Plus tax
Doritos
Ketchup Tortilla Chips
210 g, $1.43/100g
Low Stock
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Plus tax
Doritos
Zesty Cheese flavoured tortilla chips
235 g, $1.28/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Plus tax
Doritos
Ultimate Garlic Parm Tortilla Chips
210 g, $1.43/100g

sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Plus tax
Doritos
Spicy Garlic Flavoured Tortilla Chips
210 g, $1.43/100g

sale: $3.00, formerly: $4.24
SAVE $1.24
Plus tax
Doritos
Spicy Korean BBQ Flavoured Tortilla Chips
210 g, $1.43/100g
Out of Stock

sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Plus tax
Doritos
Spicy Nacho flavoured tortilla chips
235 g, $1.28/100g
$12.99
Plus tax
Doritos
Mini Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips – Halloween Treat Bags, (40 x 16 g)
640 g, $2.03/100g
Out of Stock
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $1.28/100g














