Aisle
Brand
Allen's
Baby Gourmet
Betty Crocker
Brothers-All-Natural
ED Smith
Farmer's Market
General Mills
Gerber
GoGo squeez
Goodies
Kiju
Love Child Organics
Minute Maid
Mott's
MUSH
Nestlé
No Name
Oasis
PC Organics
President's Choice
Reinhart
Simply
SunRype
That's It
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
PC Optimum Points
Multi-Buy
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
High Fibre
Peanut Free Facility
Nut Free
Vegan
Peanut Free
Soy Free
Kosher
No Added Sugar
Whole Grain
GMO Free
Vegetarian
Dairy Free
Gluten Free
Organic
Source of Fibre
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$2.00
1 l, $0.20/100ml
sale: $4.99, formerly: $7.99
SAVE $3.00
1.81 kg, $0.28/100g
$9.99
400 g, $2.50/100g
Low Stock
Plus tax
sale: $4.99, formerly: $5.99
SAVE $1.00
$7.00
2.72 kg, $0.26/100g
$8.99
1.36 kg, $0.66/100g
sale: about $0.69, formerly: $0.93
SAVE $0.24
$3.28/1kg $1.49/1lb
$7.99
1.81 kg, $0.44/100g
Out of Stock
$5.00
Armstrong
200 g, $2.50/100g
You might like
1.814 kg, $0.44/100g
$4.49
Club House
37 g, $12.14/100g