Filters
Results for HÄAGEN-DAZS ICE CREAM 400-450 mL or BARS 3/4's

sale: $4.99, formerly: $5.50
SAVE $0.51
Plus tax
Prepared in Canada
Haagen Dazs
Vanilla Swiss Almond
450 ml, $1.11/100ml

sale: $4.99, formerly: $5.50
SAVE $0.51
Plus tax
Prepared in Canada
Haagen Dazs
Strawberry Ice Cream
450 ml, $1.11/100ml

sale: $4.99, formerly: $5.50
SAVE $0.51
Plus tax
Prepared in Canada
Haagen Dazs
EXTRÄAZ Maple Almond Toffee Ice Cream
450 ml, $1.11/100ml
Low Stock

sale: $4.99, formerly: $5.50
SAVE $0.51
Plus tax
Prepared in Canada
Haagen Dazs
Vanilla Milk Ice Cream Bars
3x88.0 ml, $1.89/100ml

sale: $4.99, formerly: $5.50
SAVE $0.51
Plus tax
Prepared in Canada
Haagen Dazs
Salted Caramel Ice Cream Bars
3x88.0 ml, $1.89/100ml

sale: $4.99, formerly: $5.50
SAVE $0.51
Plus tax
Prepared in Canada
Haagen Dazs
Vanilla Almond Ice Cream Bars
3x88.0 ml, $1.89/100ml

sale: $4.99, formerly: $5.50
SAVE $0.51
Plus tax
Prepared in Canada
Haagen Dazs
Vanilla Dark Ice Cream Bars
3x88.0 ml, $1.89/100ml














