Aisle
Brand
Beyond Meat
Butcher's Choice
Campbell's
Club House
Crave
El Monterey
Hamburger Helper
Jack Links
Lous
Maple Leaf
Old El Paso
PC Blue Menu
President's Choice
Smart Ones
Sufra
T&T
Taco Bell
TINA'S
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Low in Fat
Fat-Free
Plant Based
Source of Protein
No Added Hormones
Vegan
Lower or Reduced in Sodium or Salt
Kosher
Raised Without Antibiotics
GMO Free
Vegetarian
Halal
Gluten Free
Lower or Reduced in fat
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$12.50
New Zealand
350 g, $35.71/1kg
$16.50
900 g, $1.83/100g
sale: $6.29, formerly: $6.49
SAVE $0.20
80 g, $7.86/100g
$9.00
0.45 kg, $2.00/100g
$7.49
Silk
1.42 l, $0.53/100ml
$9.49
454 g, $2.09/100g
sale: $11.00, formerly: $11.49
SAVE $0.49
Plus tax
Purina
708 g, $1.55/100g
$10.00
0.45 kg, $2.22/100g
$4.49
Yoplait
650 g, $0.69/100g
$9.50
450 g, $2.11/100g
Out of Stock
$12.00
454 g, $2.64/100g
$10.50
450 g, $2.33/100g
about $18.79
$18.72/1kg $8.49/1lb
$8.49
454 g, $1.87/100g