Aisle
Brand
Cerebelly
Chex
CLIF
Earth's Best
Fibre 1
Freeyumm
General Mills
Goodies
Jordans
Kashi
Kelloggs
Kind
Kind bar
Larabar
Leclerc
Love Child Organics
Made Good
Nature Valley
Nature's Bakery
Nature's Path
No Name
PC Blue Menu
PC Organics
Prana
President's Choice
Quaker
Reese's
Simply Protein
Welch's
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
PC Optimum Points
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Low in Sodium or Salt
Source of Protein
High Fibre
Peanut Free Facility
Nut Free
Vegan
Source of Omega 3
Peanut Free
Soy Free
Kosher
No Added Sugar
Whole Grain
Low in Sugar
GMO Free
Tree Nut Free Facility
Vegetarian
Dairy Free
Gluten Free
Organic
Source of Fibre
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$7.49
Plus tax
525 g, $1.43/100g
$3.00
210 g, $1.43/100g
$12.99
980 g, $1.33/100g
130 g, $2.31/100g
728 g, $1.78/100g
$3.99
170 g, $2.35/100g
175 g, $1.71/100g
175 g, $2.28/100g