Aisle
Brand
Arm & Hammer
Bounce
Cascade
Diaper Genie
Downy
Eco-Max
Febreze
Finish
Fleecy
Gain
Mr. Clean
No Name
Old Dutch
President's Choice
Purex
Snuggle
Sunlight
Tide
Tru Earth
Woolite
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
PC Optimum Points
Price
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Vegetarian
Vegan
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$11.50
Plus tax
200 g, $5.75/100g
Low Stock
$8.50
200 ea, $0.04/1ea
$22.00
853 g, $2.58/100g
$4.39
80 ea, $0.05/1ea
$19.99
4.16 l, $0.48/100ml
4.43 l, $0.19/100ml
3.5 l, $0.24/100ml
$4.79
1.36 l, $0.35/100ml