Aisle
Brand
Beneful
Beyond Meat
Cesar
Iams
Nature's Recipe
No Name
Pedigree
President's Choice
Purina
Rollover
Deals
PC Optimum Points
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
$50-$100
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Whole Grain
Lower or Reduced in fat
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$8.50
Plus tax
2 kg, $0.43/100g
Low Stock
$52.99
14 kg, $0.38/100g
$11.00
2 kg, $0.55/100g
$30.00
7 kg, $0.43/100g
$35.00
7 kg, $0.50/100g
$24.50
7 kg, $0.35/100g
Out of Stock
$44.00
14 kg, $0.31/100g