Aisle
Brand
Butcher's Selection
Lacroix
Marcangelo
Montana's
No Name
President's Choice
Schneiders
Swiss Chalet
T&T
Deals
Price Reduction
Price
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
$50-$100
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Source of Iron
Source of Protein
Gluten Free
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$14.00
730 g, $1.92/100g
Low Stock
about $6.85
$6.61/1kg $3.00/1lb
Out of Stock
$11.00
600 g, $1.83/100g
about $5.83
$11.44/1kg $5.19/1lb
about $7.26
$16.53/1kg $7.50/1lb
$8.99
380 g, $2.37/100g
about $21.76
$9.46/1kg $4.29/1lb
900 g, $1.56/100g
about $15.99
$14.33/1kg $6.50/1lb
about $5.70
$17.64/1kg $8.00/1lb
$11.49
GoGo squeez
1.08 kg, $1.06/100g
You might like
about $34.62
$11.02/1kg $5.00/1lb
$3.29
Minute Rice
250 g, $1.32/100g
about $29.57
$7.72/1kg $3.50/1lb