Aisle
Brand
Alexis Portneuf
Beatrice
Betty Crocker
Boursin
Cracker Barrel
Gay Lea
Heluva
Kiri
Kraft
Lactantia
Litehouse
Marzetti
Neilson
No Name
Philadelphia
President
President's Choice
Puck
Ruffles
Schneiders
St Lucia
Taco Bell
The Laughing Cow
Tostitos
Tre Stelle
Violife
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Low in Sodium or Salt
Low in Fat
Fat-Free
Plant Based
Lactose Free
Source of Protein
Peanut Free Facility
Vegan
Kosher
GMO Free
Halal
Source of Calcium
Gluten Free
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$6.79
220 g, $3.09/100g
$3.99
227 g, $1.76/100g
$12.00
535 g, $2.24/100g
150 g, $4.53/100g
133 g, $3.00/100g
$7.29
340 g, $2.14/100g
$6.99
340 g, $2.06/100g