Aisle
Brand
817 Elephant
Bens
Bens Original
Botan
Casbah
Daawat
Dainty
Gelda
Gia
Haldiram
High Liner
India Gate
Lal Qilla
Maharani
Minute Rice
Mother's Magic
Premier
President's Choice
Quality
Seaquest
Suraj
Tilda
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Whole Grain
No Added Sodium or Salt
Fat-Free
GMO Free
Sourced From Certified Aquaculture
Free of Sodium or Salt
Gluten Free
Kosher
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
sale: $12.98, formerly: $18.99
SAVE $6.01
4.54 kg, $0.29/100g
$3.29
250 g, $1.32/100g
Low Stock
sale: $5.49, formerly: $6.99
SAVE $1.50
907 g, $0.61/100g
$11.99
1.81 kg, $0.66/100g
$18.99
4.54 kg, $0.42/100g
$16.99
4.54 kg, $0.37/100g
$14.99
4.535 kg, $0.33/100g
sale: $4.79, formerly: $5.49
SAVE $0.70
907 g, $0.53/100g
about $6.27
$6.61/1kg $3.00/1lb
Out of Stock
$9.00
1.36 kg, $0.66/100g
$7.99
400 g, $2.00/100g