Aisle
Brand
Amara
Baby Bellies
Baby Gourmet
Belov
Betty Crocker
Brothers
Brothers-All-Natural
Cerebelly
Earth's Best
Else
Gerber
GoGo squeez
Good Start
Goodies
Hot Kid
Kiddylicious
Leclerc
Little Bellies
Love Child Organics
Made Good
Nestle Health Science
Nestlé
Niuriss
PC Organics
Playtex
President's Choice
Similac
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Multi-Buy
PC Optimum Points
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$30-$50
$50-$100
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
No Added Sodium or Salt
Lactose Free
High Fibre
Peanut Free Facility
Nut Free
Vegan
Peanut Free
Soy Free
Kosher
No Added Sugar
Whole Grain
Source of Iron
GMO Free
Vegetarian
Halal
Source of Calcium
Dairy Free
Gluten Free
Organic
Source of Fibre
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$4.99
150 g, $3.33/100g
$2.19
128 ml, $1.71/100ml
$5.99
200 g, $3.00/100g
$9.99
400 g, $2.50/100g
Low Stock
$2.79
128 ml, $2.18/100ml
$5.29
Babybel
120 g, $4.41/100g
$3.49
128 ml, $2.73/100ml
$5.50
100 g, $5.50/100g
$4.49
5x18.0 g, $4.99/100g