Aisle
Brand
Beyond Meat
Brandt
Butcher's Choice
Butterball
Crave
D'Italiano
Dalisa
Grimms
Gusta
Jack Links
Lilydale
Maple Leaf
Maple Lodge Farms LT
Marcangelo
Mastro
Mina
No Name
Pillers
President's Choice
Rea
Schneiders
Solmaz
Zabiha Halal
Ziggy's
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Plant Based
Lactose Free
Source of Protein
No Added Hormones
Vegan
Soy Free
Kosher
Raised Without Antibiotics
GMO Free
Sugar Free
Vegetarian
Halal
Dairy Free
Gluten Free
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$10.00
450 g, $2.22/100g
$8.00
500 g, $1.60/100g
Low Stock
$15.49
900 g, $1.72/100g
$6.50
500 g, $1.30/100g
$13.49
900 g, $1.50/100g
$9.00
500 g, $1.80/100g
$8.29
375 g, $2.21/100g
$7.99
375 g, $2.13/100g
$8.49
375 g, $2.26/100g
$14.00
900 g, $1.56/100g
$13.00
1 kg, $1.30/100g
$5.79
Heinz
1 l, $0.58/100ml
You might like