
Fresh cuts at rare prices
Grill-worthy meat & seafood at low prices.
Get BBQ-ready with bevvies and snacks for less.
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Nature's Path
210 g, $2.14/100g
Low Stock
sale: $8.00, formerly: $10.50
SAVE $2.50
Daiya
492 g, $1.63/100g
sale: $8.00, formerly: $10.50
SAVE $2.50
Daiya
550 g, $1.45/100g

$3.50
Plus tax
Humpty Dumpty
250 g, $1.40/100g
500 PC Optimum Points