Frozen Bakery & Breakfast
Filters
Frozen Bakery & Breakfast
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.77, formerly: $4.79
SAVE $2.02
McCain
9 Minute No Flip Potato Patties
600 g, $0.46/100g
sale: $3.29, formerly: $3.50
SAVE $0.21
Kelloggs
Eggo Thick & Fluffy Waffles Cinnamon Brown Sugar
330 g, $1.00/100g
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
All-Butter Chocolate-Filled Croissants
320 g, $1.72/100g

sale: $2.77, formerly: $4.79
SAVE $2.02
McCain
9 Minute No Flip Savoury Herb Potato Patties
600 g, $0.46/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked Classic Cut Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $1.50, formerly: $3.25
SAVE $1.75
Prepared in CanadaHoliday
Canned Luncheon Meat
340 g, $0.44/100g
sale: $1.89, formerly: $3.29
SAVE $1.40
I Can't Believe It's Not Butter!
Vegetable Oil Margarine Original
400 g, $0.47/100g

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaMaple Leaf
Original Natural Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.42/100ml














































































































