Frozen Entrees, Desserts & Vegetables
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.99, formerly: $7.49
SAVE $1.50
Prepared in Canada
Brar's
Authentic Mini Samosas
624 g, $0.96/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Marble Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $2.99, formerly: $3.79
SAVE $0.80
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.30/100g

sale: $1.25, formerly: $1.89
SAVE $0.64
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.57/100g










































































