Fruits & Vegetables
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g
sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.36/100g

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml
Low Stock

sale: $1.27, formerly: $2.00
SAVE $0.73
Prepared in CanadaHeinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.32/100ml














































































































