Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.79, formerly: $2.99
SAVE $0.20
Suraj
3.25% M.F. Dahi Yogurt
750 g, $0.37/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.79, formerly: $3.00
SAVE $0.21
Hans
Dairy 3.2% Natural Yogurt
750 g, $0.37/100g

sale: $2.79, formerly: $2.99
SAVE $0.20
Suraj
2% M.F. Dahi Yogurt
750 g, $0.37/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Alphonso
Mango & Peach Real Fruit Beverage
1.75 l, $0.20/100ml
Out of Stock

sale: $2.79, formerly: $3.00
SAVE $0.21
Hans
Dairy 2% Natural Yogurt
750 g, $0.37/100g

sale: $4.49, formerly: $4.79
SAVE $0.30
Happy Dairy
Non-Melting Cheese Paneer 20% M.F.
300 g, $1.50/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Marble Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $2.99, formerly: $3.79
SAVE $0.80
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.30/100g

sale: $1.25, formerly: $1.89
SAVE $0.64
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.57/100g




































































































