Supplements
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
Low Stock
Low Stock

sale: $47.00, formerly: $53.99
SAVE $6.99
Plus tax
Vega
One® All-in-One Protein Powder, Chocolate
876 g, $5.37/100g

sale: $47.00, formerly: $53.99
SAVE $6.99
Plus tax
Vega
One® All-in-One Protein Powder, French Vanilla
827 g, $5.68/100g
Low Stock
Low Stock
Low Stock

sale: $21.19, formerly: $26.49
SAVE $5.30
Plus tax
Life Brand
Probiotic, 6 Million Cultures, 180 Caplets
180 ea, $0.12/1ea
Out of Stock
Low Stock
Low Stock

$21.99
Plus tax
Webber Naturals
Digestion Complete Probiotic, Multi Strain
60 ea, $0.37/1ea
Low Stock
$31.99
Plus tax
Jamieson
Jamieson Probiotic Immune Gummies Elderberry Flavour, 70 Count
70 ea, $0.46/1ea
Low Stock
Low Stock

$19.99
Plus tax
Jamieson
Super Strain Acidophilus - 2 Billion Active Cells
90 ea, $0.22/1ea
Low Stock
$29.99
Plus tax
Align
Daily Probiotic Capsules | Digestive Support Probiotics | 28 Count
28 ea, $1.07/1ea
Low Stock

sale: $13.19, formerly: $16.49
SAVE $3.30
Plus tax
Life Brand
Women's Probiotic with Cranberry 60 Vegetarian Capsules
60 ea, $0.22/1ea
Low Stock
Low Stock

$33.50
Plus tax
Webber Naturals
Collagen 30 With Ceramides Hydrating Glow
120 ea, $0.28/1ea
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Pizza Mozzarella Cheese
400 g, $1.25/100g














































































































