Probiotics
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock

sale: $21.19, formerly: $26.49
SAVE $5.30
Plus tax
Life Brand
Probiotic, 6 Million Cultures, 180 Caplets
180 ea, $0.12/1ea
Out of Stock
Low Stock

$21.99
Plus tax
Webber Naturals
Digestion Complete Probiotic, Multi Strain
60 ea, $0.37/1ea
Low Stock
$31.99
Plus tax
Jamieson
Jamieson Probiotic Immune Gummies Elderberry Flavour, 70 Count
70 ea, $0.46/1ea
Low Stock
Low Stock

$19.99
Plus tax
Jamieson
Super Strain Acidophilus - 2 Billion Active Cells
90 ea, $0.22/1ea
Low Stock
$29.99
Plus tax
Align
Daily Probiotic Capsules | Digestive Support Probiotics | 28 Count
28 ea, $1.07/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock

sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
Life Brand
Probiotic 30 Billion Active Cells, 30 Capsules
30 ea, $0.52/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.27, formerly: $2.00
SAVE $0.73
Prepared in CanadaHeinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.32/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml

sale: $1.79, formerly: $2.39
SAVE $0.60
Prepared in CanadaUnico
Diced Tomatoes, Herbs & Spices
796 ml, $0.22/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g
Low Stock

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Prepared in CanadaBlack Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.85/100g

sale: $2.99, formerly: $3.79
SAVE $0.80
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.30/100g


































































































