Vitamin C
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $14.34, formerly: $23.99
SAVE $9.65
Plus tax
Nature's Bounty
Vitamin C with Rose Hips, 1500 mg
100 ea, $0.14/1ea
$18.50
Plus tax
Emergen C
Raspberry 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.62/1ea
Low Stock
$18.50
Plus tax
Emergen C
Acai Berry 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.62/1ea
Low Stock
sale: $12.39, formerly: $15.49
SAVE $3.10
Plus tax
Life Brand
Timed Release Vitamin C 1000 mg with Rose Hips 120 Tablets
120 ea, $0.10/1ea

sale: $14.79, formerly: $18.49
SAVE $3.70
Plus tax
Life Brand
Vitamin C 500 mg 500 Tablets
500 ea, $0.03/1ea
Low Stock

sale: $19.19, formerly: $23.99
SAVE $4.80
Plus tax
Life Brand
Vitamin C 500mg Chewable
500 ea, $0.04/1ea
$17.49
Plus tax
Emergen C
Crystals, Strawberry flavour, Immune Support, 500mg Vitamin C
24 ea, $0.73/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.57/100g

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

sale: $2.99, formerly: $3.79
SAVE $0.80
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.30/100g















































































































