Vitamin D
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.14, formerly: $14.49
SAVE $4.35
Plus tax
Nature's Bounty
Vitamin D3, 1000 IU
500 ea, $0.02/1ea
Low Stock
sale: $10.49, formerly: $14.99
SAVE $4.50
Plus tax
Nature's Bounty
Vitamin D3, 1000 IU
250 ea, $0.04/1ea
sale: $10.84, formerly: $15.49
SAVE $4.65
Plus tax
Nature's Bounty
Vitamin D3, 2500 IU
300 ea, $0.04/1ea
Low Stock
$23.99
Plus tax
Jamieson
Vitamin D3 1,000 IU Gummies Orange, Lemon, Strawberry Flavour
130 ea, $0.18/1ea
Low Stock
sale: $6.23, formerly: $7.79
SAVE $1.56
Plus tax
Life Brand
Vitamin D3 1000 IU 180 Soft Gels
180 ea, $0.03/1ea
Out of Stock
Low Stock

sale: $6.79, formerly: $8.49
SAVE $1.70
Plus tax
Life Brand
Vitamin K2 120 mcg and Vit D3 1000 IU
30 ea, $0.23/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Pizza Mozzarella Cheese
400 g, $1.25/100g















































































































