Filters
Kitchen Linens
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$3.94
Plus tax
Everyday Essentials
Water Resistant Tablecloth 60 in x 102 in – Checkered
1 ea, $3.94/1ea
PC Optimum Offer
Out of Stock
$2.94
Plus tax
Everyday Essentials
Water Resistant Tablecloth 60 in x 102 in - Acorn
1 ea, $2.94/1ea
PC Optimum Offer
Out of Stock
$4.00
Plus tax
Everyday Essentials
Water Resistant Tablecloth 60 in x 84 in – Checkered
1 ea, $4.00/1ea
PC Optimum Offer
Out of Stock
$4.00
Plus tax
Everyday Essentials
Water Resistant Tablecloth 60 in x 84 in - Acorn
1 ea, $4.00/1ea
PC Optimum Offer
Out of Stock
sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
Plus tax
InHouse
2 Pack Terry Tea Towel Black
2 ea, $3.00/1ea
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Plus tax
InHouse
10 Pack Bar Mop Towels Light Grey
10 ea, $0.65/1ea
sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
Plus tax
InHouse
2 Pack Terry Tea Towel Tan
2 ea, $3.00/1ea
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Plus tax
InHouse
6 Pack Bar Mop Towels Light Grey
6 ea, $1.08/1ea
sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Plus tax
InHouse
8 Pack Terry Dishcloth Red
8 ea, $0.81/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.79, formerly: $3.79
SAVE $1.00
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.28/100g

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked 50% Less Salt Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Marble Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g
sale: about $13.19, formerly: $18.89
SAVE $5.70
Chicken Breast Boneless & Skinless, Club Pack
$10.76/1kg $4.88/1lb

sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaCampbell's
30% Less Sodium Chicken Broth
900 ml, $0.17/100ml

sale: $0.98, formerly: $2.00
SAVE $1.02
Prepared in CanadaHeinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.25/100ml
sale: $1.89, formerly: $3.29
SAVE $1.40
I Can't Believe It's Not Butter!
Vegetable Oil Margarine Original
400 g, $0.47/100g














































































































