Filters
Kitchen Appliances
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $20.00, formerly: $25.00
SAVE $5.00
Plus tax
Everyday Essentials
12 Cup Coffee Maker - Black
1 ea, $20.00/1ea
sale: $28.00, formerly: $35.00
SAVE $7.00
Plus tax
Everyday Essentials
5 Speed Blender
1 ea, $28.00/1ea
Low Stock
sale: $24.00, formerly: $30.00
SAVE $6.00
Plus tax
Everyday Essentials
3.5 Cup Food Chopper
1 ea, $24.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.09/100ml

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $3.25, formerly: $3.50
SAVE $0.25
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.38/100g














































































































