Girls' Dresses
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Marble Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked Classic Cut Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Pizza Mozzarella Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaCampbell's
30% Less Sodium Chicken Broth
900 ml, $0.17/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $1.00, formerly: $1.69
SAVE $0.69
Prepared in CanadaAllen's
Pure Apple Juice Low Acid
1 l, $0.10/100ml










































































