No items are available.
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Prepared in CanadaBlack Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.85/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml

sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaCampbell's
30% Less Sodium Chicken Broth
900 ml, $0.17/100ml

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.09/100ml

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
6x710.0 ml, $0.09/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g






























































