Baby Bath
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$16.99
Plus tax
Cetaphil
Baby Wash & Shampoo with Organic Calendula Hair & Body
400 ml, $4.25/100ml
PC Optimum Offer
$11.49
Plus tax
Dove
Baby Wash For Moisturized Skin Rich Moisture Hypoallergenic
591 ml, $1.94/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Johnsons
Baby Wash and Shampoo for Newborns, CottonTouch
800 ml, $1.30/100ml

sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Plus tax
Aveeno
Baby Soothing Bath Treatment
105 g, $6.85/100g
Low Stock
sale: $5.43, formerly: $6.79
SAVE $1.36
Plus tax
Johnson & Johnson
Johnson's Detangling Spray
295 ml, $1.84/100ml

sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
Aveeno
Baby Daily Wash & Shampoo
354 ml, $2.26/100ml

sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Plus tax
Aveeno
Calming Comfort Baby Bath
236 ml, $3.05/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaCampbell's
30% Less Sodium Chicken Broth
900 ml, $0.17/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Marble Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $2.79, formerly: $3.79
SAVE $1.00
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.28/100g

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked Classic Cut Bacon
375 g, $1.07/100g











































































