Face & Skin Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$11.49
Plus tax
Colgate
Peroxyl Alcohol Free Antiseptic Mouth Sore Rinse, Mint
500 ml, $2.30/100ml
Low Stock
sale: $35.99, formerly: $37.99
SAVE $2.00
Plus tax
Olay
Regenerist Whip Face Moisturizer
50 ml, $74.98/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
St Ives
Smoothing Body Lotion Rose & Argan Oil
600 ml, $0.83/100ml
$17.99
Plus tax
Cetaphil
Moisturizing Lotion Very Dry To Normal Skin
473 ml, $3.80/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
Low Stock
$17.99
Plus tax
Cetaphil
Oily Skin Cleanser Combination To Oily Skin
473 ml, $3.80/100ml
PC Optimum Offer
$11.49
Plus tax
Vaseline
Intensive Care Cocoa Radiant Body Gel Oil for Glowing Skin
200 ml, $5.75/100ml
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.33, formerly: $4.29
SAVE $0.96
Prepared in CanadaBlack Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.81/100g

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.44/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml

sale: $0.98, formerly: $2.00
SAVE $1.02
Prepared in CanadaHeinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.25/100ml

sale: $2.79, formerly: $3.79
SAVE $1.00
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.28/100g

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaMaple Leaf
Original Natural Bacon
375 g, $1.07/100g
sale: $1.50, formerly: $1.79
SAVE $0.29
Ocean's Halo
Light Tuna Chunk in Water
170 g, $0.88/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Medium Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $1.00, formerly: $1.69
SAVE $0.69
Prepared in CanadaAllen's
Pure Apple Juice Low Acid
1 l, $0.10/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g


















































































































