Face Moisturizers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $35.99, formerly: $37.99
SAVE $2.00
Plus tax
Olay
Regenerist Whip Face Moisturizer
50 ml, $74.98/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
St Ives
Smoothing Body Lotion Rose & Argan Oil
600 ml, $0.83/100ml
$17.99
Plus tax
Cetaphil
Moisturizing Lotion Very Dry To Normal Skin
473 ml, $3.80/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
$17.99
Plus tax
Cetaphil
Oily Skin Cleanser Combination To Oily Skin
473 ml, $3.80/100ml
PC Optimum Offer
$11.49
Plus tax
Vaseline
Intensive Care Cocoa Radiant Body Gel Oil for Glowing Skin
200 ml, $5.75/100ml
PC Optimum Offer

$13.99
Plus tax
Cetaphil
Daily Facial Moisturizer SPF 15
120 ml, $11.66/100ml
PC Optimum Offer
Out of Stock

$17.99
Plus tax
Cetaphil
Daily Advance Ultra Hydrating Lotion
473 ml, $3.80/100ml
PC Optimum Offer
$11.49
Plus tax
Vaseline
Glazed and Glisten Sunlit Glow Vanilla Cocoa Shimmering Oil
200 ml, $5.75/100ml
PC Optimum Offer
$11.49
Plus tax
Nivea
Essentials 24H Moisture Boost + Refresh Day Cream Normal Skin SPF 15
50 ml, $22.98/100ml
Low Stock
$11.49
Plus tax
Vaseline
Glazed and Glisten Golden Hour Glow Vanilla Cocoa Shimmering
200 ml, $5.75/100ml
PC Optimum Offer

$17.99
Plus tax
Cetaphil
Daily Facial Moisturizer SPF 50
50 ml, $35.98/100ml
PC Optimum Offer
sale: $12.14, formerly: $13.49
SAVE $1.35
Plus tax
Olay
Active Hydrating Daily Face Moisturizer Lotion
177 ml, $6.86/100ml
$15.99
Plus tax
Cetaphil
Daily Hydrating Lotion With Hyaluronic Acid
88 ml, $18.17/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $27.89, formerly: $30.99
SAVE $3.10
Plus tax
Olay
Total Effects 7 In One Anti-Aging Moisturizer With Sunscreen
50 ml, $55.78/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.33, formerly: $4.29
SAVE $0.96
Prepared in CanadaBlack Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.81/100g

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.42/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $2.79, formerly: $3.79
SAVE $1.00
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.28/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Pizza Mozzarella Cheese
400 g, $1.25/100g
















































































































