Conditioner
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.75, formerly: $5.79
SAVE $1.04
Plus tax
Pantene
Daily Moisture Renewal 72 HR Lush Moisture Conditioner
308 ml, $1.54/100ml
sale: $4.75, formerly: $5.79
SAVE $1.04
Plus tax
Pantene
Sheer Volume 72 HR Fullness Conditioner
308 ml, $1.54/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Whole Blends Honey Treasures Conditioner
370 ml, $1.35/100ml
sale: $4.75, formerly: $5.79
SAVE $1.04
Plus tax
Pantene
Smooth & Sleek 72 HR Smoothness Conditioner
308 ml, $1.54/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Whole Blends Coconut Oil & Cocoa Butter Conditioner
370 ml, $1.35/100ml
Low Stock
sale: $4.75, formerly: $5.79
SAVE $1.04
Plus tax
Pantene
Classic Clean 72 HR NOURISHMENT Conditioner
308 ml, $1.54/100ml
sale: $4.75, formerly: $5.79
SAVE $1.04
Plus tax
Pantene
Repair & Protect 2x Breakage Protection Conditioner
308 ml, $1.54/100ml
sale: $4.75, formerly: $5.79
SAVE $1.04
Plus tax
Pantene
Curl Perfection 72 HR Curl Definition Conditioner
308 ml, $1.54/100ml
sale: $4.75, formerly: $5.79
SAVE $1.04
Plus tax
Pantene
Radiant Color Shine 72 HR Hydration Conditioner
308 ml, $1.54/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Whole Blends Gentle Conditioner Oat Delicacy
370 ml, $1.35/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Whole Blends Argan Richness Conditioner
370 ml, $1.35/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Whole Blends Conditioner, Moroccan Argan and Camellia Oils
370 ml, $1.35/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.45/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.44/100g
sale: about $13.19, formerly: $18.89
SAVE $5.70
Chicken Breast Boneless & Skinless, Club Pack
$10.76/1kg $4.88/1lb

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked 50% Less Salt Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Marble Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml

sale: $2.79, formerly: $3.79
SAVE $1.00
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.28/100g














































































































