No items are available.
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Pizza Mozzarella Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml
sale: $1.89, formerly: $3.29
SAVE $1.40
I Can't Believe It's Not Butter!
Vegetable Oil Margarine Original
400 g, $0.47/100g
sale: about $13.19, formerly: $18.89
SAVE $5.70
Chicken Breast Boneless & Skinless, Club Pack
$10.76/1kg $4.88/1lb

sale: $1.79, formerly: $2.39
SAVE $0.60
Prepared in CanadaUnico
Diced Tomatoes, Herbs & Spices
796 ml, $0.22/100ml
sale: $1.50, formerly: $1.79
SAVE $0.29
Ocean's Halo
Light Tuna Chunk in Water
170 g, $0.88/100g
PC Optimum Offer






























































