Aisle
Brand
Beatrice
Binggrae
Blue Diamond
Cadbury
Carnation
Chapmans
Core Power
Earth's Own
English Bay
Ensure
Fairlife
Gay Lea
GOOD PROTEIN
Greenhouse
Hershey's
Jell-O
Kawartha
Lactantia
Milk 2 Go
Muscle Milk
Natura
Neilson
Nestle Health Science
Nestlé
No Name
Oatly
Ovaltine
Pediasure Complete
Premier
President's Choice
Silk
Tim Hortons
Vega
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Egg Free
Low in Fat
Fat-Free
Plant Based
Lactose Free
Source of Protein
Peanut Free Facility
Nut Free
Vegan
Source of Omega 3
Soy Free
Kosher
No Added Sugar
GMO Free
Sugar Free
Vegetarian
Halal
Source of Calcium
Dairy Free
Gluten Free
Organic
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$4.00
Plus tax
414 ml, $0.97/100ml
$2.00
1 l, $0.20/100ml
$25.99
12x325.0 ml, $0.67/100ml
Low Stock
$5.99
2 l, $0.30/100ml
$7.49
1.42 l, $0.53/100ml
sale: $1.00, formerly: $1.35
SAVE $0.35
750 ml, $0.13/100ml
$2.50
100 g, $2.50/100g
$4.95
1 l, $0.50/100ml
sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
4 l, $0.16/100ml
You might like
$8.48
4 l, $0.21/100ml
$2.57
473 ml, $0.54/100ml