Aisle
Brand
CAVENDISH FARMS
Farmer's Market
McCain
President's Choice
Deals
$1,$2,$3,$4,$5
Price Reduction
Price
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Halal
Kosher
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$3.29
800 g, $0.41/100g
$4.29
750 g, $0.57/100g
sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
800 g, $0.28/100g
$10.00
2.25 kg, $0.44/100g
1.8 kg, $0.56/100g
1.5 kg, $0.67/100g
400 g, $1.07/100g
Out of Stock
625 g, $0.69/100g
540 g, $0.79/100g
$4.99
Gerber
150 g, $3.33/100g
You might like
$4.50
600 g, $0.75/100g
$12.99
Plus tax
Old Dutch
720 g, $1.80/100g
1 kg, $1.00/100g