Pantry
Pantry
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
60-85% Off with 20 Stamps
Collect 20 stamps and get 60- 85% off 1 item from the ZWILLING knife collection.
Subscribe and earn on pantry staples
Subscribe and earn 10% back in PC Optimum points on every order.
sale: $9.00, formerly: $9.50
SAVE $0.50
Subscribe & EarnBragg
Organic Apple Cider Vinegar
946 ml, $0.95/100ml
sale: $4.79, formerly: $5.29
SAVE $0.50
Subscribe & EarnAmys
Organic Soup, Fire Roasted Southwestern Vegetable
398 ml, $1.20/100ml
Honey, Syrups & Spreads

sale: $9.00, formerly: $11.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaNo Name
100% Canadian Pure Liquid Honey
1 kg, $0.90/100g





















































































