Baby Toiletries
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$5.99
Plus tax
Vaseline
Petroleum Jelly baby cream Protective & Pure hypoallergenic
375 g, $1.60/100g
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $9.59, formerly: $11.99
SAVE $2.40
Plus tax
Aveeno
Kids Face Body Wash, Hypoallergenic, 2 in 1 Cleanser, Oat Formula, Sensitive Skin, Kids Shower Gel
532 ml, $1.80/100ml

sale: $19.59, formerly: $23.99
SAVE $4.40
Plus tax
Aveeno
Baby Shampoo
975 ml, $2.01/100ml
$11.49
Plus tax
Dove
Baby Wash Sensitive Moisture Hypoallergenic And Fragrance Free
591 ml, $1.94/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Aveeno
Baby Eczema Care Moisturizing Cream
166 ml, $7.22/100ml
Low Stock

sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
Aveeno
Kids 2 in 1 Shampoo & Conditioner
354 ml, $2.26/100ml
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Aveeno
Baby Eczema Care Nighttime Balm
311 g, $6.43/100g
sale: $9.59, formerly: $11.99
SAVE $2.40
Plus tax
Aveeno
Baby Eczema Care Wash
236 ml, $4.06/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Johnsons
Baby Bedtime Bath Wash, Baby Wash
800 ml, $1.30/100ml

sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Plus tax
Johnson & Johnson
Shiny & Soft Tear-Free Kids' Shampoo Argan Oil
400 ml, $1.80/100ml
Low Stock
Low Stock

sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Aveeno
Baby Eczema Care Moisturizing Cream
330 ml, $4.85/100ml
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $0.98, formerly: $2.00
SAVE $1.02
Prepared in CanadaHeinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.25/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.42/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g
Low Stock

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked 50% Less Salt Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml














































































































