Baby Toiletries
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$16.99
Plus tax
Cetaphil
Baby Daily Lotion With Organic Calendula
400 ml, $4.25/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Plus tax
Johnsons
Kids Curl Defining Shampoo
400 ml, $1.80/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Johnsons
Baby Bedtime Lotion for Dry Skin
800 ml, $1.30/100ml
Low Stock
Low Stock
$7.99
Plus tax
Dove
Baby Wash gently cleanses baby's skin Fragrance Free Moisture Hypoallergenic
384 ml, $2.08/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
$7.99
Plus tax
Dove
Baby Wash For Moisturized Skin Rich Moisture Hypoallergenic
384 ml, $2.08/100ml
PC Optimum Offer
$11.49
Plus tax
Dove
Rich Moisture Hypoallergenic Lotion Sensitive Skin Care
591 ml, $1.94/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
$11.49
Plus tax
Dove
Baby Lotion Fragrance Free Moisture Hypoallergenic Body Lotion
591 ml, $1.94/100ml
PC Optimum Offer

sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Aveeno
Baby Daily Moisturizing Wash & Shampoo Coconut Scented
354 ml, $3.27/100ml
Low Stock
$12.99
Plus tax
Cerave
Baby Wash & Shampoo, Gentle, Ceramide-enriched
237 ml, $5.48/100ml
Low Stock
Low Stock

sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Aveeno
Baby Daily Moisturizing Cream Coconut Scented
354 ml, $3.27/100ml
Low Stock
$11.99
Plus tax
Cetaphil
Baby Moisturizing & Massage Oil With Organic Calendula Body
200 ml, $6.00/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Plus tax
Aveeno
Baby Calming Comfort Lotion
227 ml, $3.17/100ml
Low Stock

sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Plus tax
Aveeno
Baby Daily Lotion
227 ml, $3.17/100ml
Low Stock

sale: $8.79, formerly: $10.99
SAVE $2.20
Plus tax
Aveeno
Baby Daily Lotion
354 ml, $2.48/100ml
Low Stock

sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Plus tax
Aveeno
Baby Daily Wash & Shampoo
236 ml, $3.05/100ml
Low Stock

$14.99
Plus tax
Live Clean
Baby Gentle Moisture Tearless Shampoo & Wash
750 ml, $2.00/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $0.98, formerly: $2.00
SAVE $1.02
Prepared in CanadaHeinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.25/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.42/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g
Low Stock

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked 50% Less Salt Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml














































































































